Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Studenci poszukiwani. Praca przy obsłudze widowni

Wrocławski Teatr Lalek poszukuje pracowników obsługi widowni

Na czym polega praca?
Obsługa widowni opiekuje się widzami podczas spektakli, warsztatów i wydarzeń towarzyszących, sprzedaje teatralne wydawnictwa, pomaga i udziela informacji gościom teatru. Praca jest organizowana na podstawie miesięcznego harmonogramu – najczęściej w godzinach porannych w dni powszednie, a także w weekendy.

Jakie wymagania trzeba spełnić?
Wykształcenie min. średnie, status studenta, dyspozycyjność w godzinach porannych w dni powszednie (zgodnie z repertuarem teatru).
Ponadto kandydaci powinni: lubić pracę z dziećmi, cechować się wysoką kulturą osobistą i łatwością w nawiązywaniu kontaktu, obowiązkowością i punktualnością, a także odpornością na stres i cierpliwością.
Mile widziane: znajomość języka angielskiego, umiejętność rozwiązywania sytuacji konfliktowych, energia i uśmiech.

Co oferujemy?
Wynagrodzenie na podstawie umowy-zlecenia, elastyczny czas pracy, możliwość aktywnego udziału w interesujących wydarzeniach kulturalno-artystycznych, pracę w młodym i przyjaznym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (cv i krótkiego listu motywacyjnego) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 18.08.2017 r.*

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

*Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883."

Aktualności