Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zespół

Dyrektor naczelny  JANUSZ JASIŃSKI
Dyrektor artystyczny  JAKUB KROFTA

 

Sekretariat  DANUTA ZWIERZYŃSKA

 

Aktorzy:

ANNA BAJER
KAMILA CHRUŚCIEL
ANETA GŁUCH-KLUCZNIK

JOLANTA GÓRALCZYK

ANNA KRAMARCZYK

AGATA KUCIŃSKA

MARTA KWIEK
PATRYCJA ŁACINA-MIARKA

ALEKSANDRA MAZOŃ
ANNA MAKOWSKA-KOWALCZYK

BARBARA PIELKA
IRMINA PRASZYŃSKA

EDYTA SKARŻYŃSKA
KRZYSZTOF GRĘBSKI

RADOSŁAW KASIUKIEWICZ

MAREK KOZIARCZYK

KONRAD KUJAWSKI
TOMASZ MAŚLĄKOWSKI

GRZEGORZ MAZOŃ

SŁAWOMIR PRZEPIÓRKA

MAREK TATKO


Aktorzy seniorzy:
JÓZEF FRYMET
JACEK RADOMSKI

Aktorzy gościnni:
GRZEGORZ BOROWSKI
AGATA CEJBA
IGOR KUJAWSKI
MATEUSZ TRZMIEL
MAGDALENA WRANI-STACHOWSKA
ANNA ZYCH

Kierownik literacka  MARIA WOJTYSZKO
Sekretarz literacka  KATARZYNA KRAJEWSKA

Koordynatorka pracy artystycznej  MARTA KUROWSKA

Inspicjentka  MAŁGORZATA MAŃKO - DROZD
Inspicjentka AGNIESZKA DROBNA

Kierowniczka działu promocji i marketingu  SYLWIA GORZAK
Główna specjalistka ds. promocji i marketingu  MAŁGORZATA STOBIECKA
Specjalista ds. promocji i marketingu TOMASZ WASZKIEWICZ
Młodsza specjalistka ds. promocji i marketingu JOANNA BRYL-GÓRALSKA


Zastępca kierowniczki działu promocji i marketingu 

KATARZYNA STARCZEWSKA
Specjalistka ds. organizacji widowni 

ELŻBIETA HUCULAK, AGNIESZKA LATAWIEC


Impresariat 

MAJA HERMANSDORFER - PSTROKOŃSKA


Obsługa widowni  JOANNA BRYL-GÓRALSKA
Kasa  HALINA STARCZEWSKA

Główna księgowa  BEATA MALEWICZ
Księgowi  ANNA PETYNIA, ANDRZEJ RADOMSKI
Kadry i płace  JANINA GOLAŃSKA

Kierownik techniczny  PIOTR KEJNA
Producentka spektakli  ELŻBIETA CZYSZEK


Główny oświetleniowiec  KRYSTIAN KOBIERSKI
Oświetleniowcy  MICHAŁ KAŁUŻNY, BARTOSZ KONDYS,
ALICJA PIETRUCKA


Główny akustyk  DAMIAN ROKITA
Akustycy  PAWEŁ DOBOSZ, ROBERT MANIAK


Szef sceny  RYSZARD OSMAN
Montażyści dekoracji  MIROSŁAW KAŹMIEROWSKI, ANDRZEJ KRÓLIKOWSKI, TOMASZ MALCZUK, ANTONI PINIOR, KRZYSZTOF SZPONAR, MIROSŁAW ZARZYCKI

Rekwizytorzy  TOMASZ CICHOŃ, RAFAŁ KRÓLIKOWSKI
Garderobiana  WIOLETTA BOROWIECKA
Charakteryzatorka  DOROTA BUDZIŃSKA

Asystentka scenografa  BEATA TOMCZYK
Pracownia plastyczna  KRZYSZTOF STACHÓW, JOLANTA URBANIAK

Kierownik administracyjny i BHP  KRZYSZTOF NOWAK
Infromatyk TOMASZ GARNCAREK
Pracownicy administracyjno-gospodarczy
KATARZYNA MORLAK, TATIANA OKULSKA,
LUCYNA PIECZARKA, MARTA SIUDZIŃSKA


Konserwator  GRZEGORZ URBANIAK
Zopatrzenie  MAREK WOLSZCZAK

 

Aktorzy WTL